Languages

draugiem icon draugiem icon
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Medicīnas tūrisms

Latvija ir viena no zaļākajām Eiropas valstīm Baltijas jūras krastā. Tūkstošiem cilvēku no Skandināvijas, Krievijas un Rietumeiropas ik gadu ierodas Latvijā, lai atgūtu veselību un skaistumu. Maigais klimats, augsti kvalificēti speciālisti un modernas tehnoloģijas nodrošina veiksmīgu ārstēšanu un atveseļošanos.

Latvijā esoša diagnostikas un ārstniecības aparatūra atbilst visiem pieņemtajiem Eiropas Savienības standartiem  Latvijas mediķu pakalpojumu augsto kvalitāti raksturo personiska, ieinteresēta, viesmīlīga un labvēlīga attieksme, kā arī individuāla pieeja katram pacientam.

Kvalitatīvus ārstniecības pakalpojumus nodrošina vairāki nozīmīgi faktori. Medicīniskā personāla profesionalitāte – Latvijas mediķi ir ieguvuši konkurētspējīgu medicīnisko izglītību, kas balstīta uz stabilām tradīcijām. Zināšanas un prakse regulāri tiek papildinātas, mācoties un stažējoties ārzemēs, piedaloties starptautiskajā pieredzes apmaiņās. Mūsu speciālisti brīvi pārvalda vairākas svešvalodas.
Mēs  piedāvājam virkni augstas kvalitātes medicīnas pakalpojumus par izdevīgu cenu, kas nereti, salīdzinājumā ar Rietumu Eiropas valstīm, var atšķirties no 2 līdz pat 10 reizēm un vairāk. Izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis nodrošina ērtu nokļūšanu Latvijā

Mūsu viesiem tiek piedāvas omulīgas telpas kūrortu pilsētā Jūrmalā.
Papildu iespējas atpūtai un atveseļošanās periodam sniedz Latvijas daudzveidīgā kultūras dzīve un interesantais vēsturiskais mantojums.

Latvijā ārvalstu tūristiem ir iespēja saņemt virkni medicīnisko pakalpojumu
Medicīnas pakalpojumi svešā valstī ir delikāts jautājums. Izvēloties ārstniecības kursu  pie mums Jūs  varat justies droši, ka jūs apkalpos uzticama medicīnas iestāde un tās izraudzītie medicīnas profesionāļi būs starptautiski atzīti, augstākās klases speciālisti.