Languages

Atjaunojies

SIA CARDIO-PRACTICE PLUS sniedz iespēju saņemt identisku servisu, kā jebkura 3 zvaigžņu viesnīca, un papildus tam tiek nodrošināta iespēja saņemt atveseļošanās, rehabilitācijas un skaistumkopšanas procedūras. Ir tik patīkami atpūsties pēc ikdienas steigas apvienojot to ar profesionāli veiktu diagnostiku ieteiktām atjaunošanās procedūrām, lai pēc šajā ārsta praksē pavadītas nedēļas Jūs būtu atjaunojis enerģijas lādiņu visam gadam.

Prakses atrašanās kūrorta pilsētā – Jūrmala, nav nejaušība. Šī ir ideāla vieta sekmīgai ārstēšanai un rehabilitācijai – ne tik daudz skaistās dabas, mežu un jūras tuvuma dēļ, ne tikai tāpēc, ka tas ir tuvu galvaspilsētai, bet arī tāpēc, ka tā ir mūsdienīga, augsti tehnoloģiski aprīkota un profesionāla ārstniecības iestāde.

Starp pamatpakalpojumiem ir jāuzsver – Kūrortmedicīna. Tā tradicionāli balstās uz pārbaudītām vērtībām – kūrorta faktoriem, masāžu, fizikālo medicīnu, dažādiem alternatīviem ārstēšanas veidiem, izmantojot kūrortresursu tehnoloģijas, protams, darot to mūsdienīgā veidā un atbilstošā vidē, kas nodrošina arī atpūtas un izklaides iespējas.

Ierodoties Jums tiks veikta bezmaksas diagnostika, kas ietvers sevī tādus pakalpojumus, kā lāzerterapija, biostimulācija, detoxikācija, dietoterapija. Kopā ar ārstu Jūs izrunāsiet vēlamās procedūras, tā lai atpūta noritētu harmonijā ar ārstniecību. Jums nav jāsatraucas par problēmām – izmantotas tiek modernākās Eiropas tehnoloģijas un metodika, kā arī sarežģītos gadījumos tajā pašā ēkā atrodas pilna servisa ambulators, kuru Jūs uzreiz  varēsiet izmantot.